top of page
  • Instagram
  • Facebook
rhodesian ridgeback

Výstavy

Asante Obi (alias Angel)

Patron of Sunshine

NA TO JSEM OPRAVDU HRDÝ

Šampion Rumunska
Grand šampion Rumunska

Junior Šampion Polska
Šampion Polska
Šampion České Republiky
Šampion Maďarska

Čekatel:

C.I.B., Šampion Slovinska, Grand Šampion Polska, Šampion Slovenska, Šampion KCHRR

Vítěz soutěží:

Nejkrásnější ridge - klubové výstavy ČKRR 2023

Nejkrásnější ridge - klubové výstavy ČKRR 2022

4. místo mladý pes roku 2022 ČKR

Přehled všech mých úspěchů

10.12.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Nitra (SK)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Boris Špoljaric (HR), Výsledek:Exc.2, Res. CAC

9.12.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Nitra (SK)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Tino Pehar (HR), Výsledek:Exc.1, CAC, CACIB, BOS

8.12.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Nitra (SK)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Jan Roger Sauge (NO), Výsledek: Exc.3

7.12.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Nitra (SK)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: PhD. Milivoje Uroševič, DVM, MSc (SLO), Výsledek: Exc 1, CAC, Res. CACIB

29.10.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Oradea (RO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Kardos Vilmos (HU), Výsledek: Exc 1, CAC, Res. CACIB

29.10.2023

Národní výstava psů  (CAC) Oradea (RO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Lokodi Zsolt (RO), Výsledek: Exc 1, CAC, BOB, BIG1 

28.10.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Oradea (RO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Daniela Radu (RO), Výsledek: EXC 1, CAC, CACIB, BOB, BIG3

28.10.2023

Národní výstava psů  (CAC) Oradea (RO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Miodrag Vreteničič (MNE), Výsledek: EXC 1, CAC, BOB, BIG2

27.10.2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Oradea (RO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Lenni Finne (FIN), Výsledek:Exc 1, CAC, CACIB, BOB, BIG2

24.9.2023

Klubová výstava ČKRR, Chotýšany (CZ)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Nina Lindgvist (FIN), Výsledek, Excelent

23.9.2023

Klubová výstava ČKRR, Chotýšany (CZ)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Flaim Denise (USA),Výsledek: Excelent 

9.9. 2023

Mezinárodní výstava psů  Floracanis  (CACIB) Olomouc (CZ)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Otakar Vondrouš (CZ), Výsledek: Exc. 2, Res, CAC, Res. CACIB

3.9. 2023

Mezinárodní výstava psů  (CACIB) Rybnik (PL)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Jakub Rudzinski (PL), Výsledek: Exc. 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2, nominace CRUFTS 2024

6.8. 2023

Mezinárodní výstava psů  ISTRA  (CACIB) Koper (SLO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Davor Javor (HR), Výsledek: Exc. 4  

5.8. 2023
Mezinárodní výstava psů  ISTRA  (CACIB) Koper (SLO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Miodrag Vreteničič (ME), Výsledek: Exc. 4  

4.8. 2023

Mezinárodní výstava psů  ISTRA  (CACIB) Koper (SLO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Marian Dragenescu (RO),  Výsledek: Exc. 2, res. CAC 

3.8. 2023

Mezinárodní výstava psů  ISTRA  (CACIB) Koper (SLO)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Bo Skalin (SE), Výsledek: Exc 1, CAC, CACIB, BOS

30.7. 2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Opole-Moszna (PL)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Petr Řehánek (CZ), Výsledek: Exc.3

23.7. 2023
Mezinárodní výstava psů (CACIB) Czestochowa (PL)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Maria Bruska (PL), Výsledek: Exc.2

14.7.2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Sárvár (HU)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Viera Staviarska (SK), Výsledek: Exc.1, CAC, res. CACIB

14.7.2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Sárvár (HU),

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Simu Calin (RO), Výsledek: Exc.1, CAC 

14.7.2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Sárvár (HU)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Borsfai Csaba (HU), Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1

9.7. 2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Krakow (PL),

Třída: Šampionů,  Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková (SK), Výsledek: Exc.1, CAC, CACIB, BOB 

2.7. 2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Wisla (PL)

Třída: Šampionů, Rozhodčí: Jakub Rudzinski (PL), Výsledek: Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1, BIS 2

11.6. 2023

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Bytom (PL)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Alexandru Raul Pop (RO), Výsledek: Exc.1, CAC

27.5. 2023

Mezinárodní výstava psů Litoměřice (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Martina Kučerová (CZ), Výsledek: Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4

21.5. 2023

Klubová výstava KCHRR Řetová (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Pawel Osak (PL), Výsledek: Excellent

20.5. 2023

Klubová výstava KCHRR Řetová (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Alekander Skrzynski (PL), Výsledek: Exc. 3

30.4. 2023

Krajská Hornosleszká Výstava psů Dolní Benešov (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ), Výsledek: Exc.1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

8.4. 2023

Národní výstava Špilberk (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Lenka Fairaislová (CZ), Výsledek: Exc.1, CAC

29.1. 2023

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB BRNO 2023 (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Hana Pánková (CZ), Výsledek: Exc.1, CAC, res. CACIB 

28.1. 2023

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB BRNO 2023 (CZ)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Martin Klopsch (DE), Výsledek: Exc.3

4.12. 2022

Jubilejní výstava 30let výročí ČMKU Brno (CZ)

Třída: Mezitřída, Rozhodčí: Olga Dolejšová (CZ), Výsledek: Exc.2, res. CAC

8.10. 2022

Národní výstava psů (CAC) Gliwice (PL)

Třída: Otevřená, Rozhodčí: Jan Ryk (PL), Výsledek: Exc.1, CAC

25.9.2022

Klubová výstava ČKRR Brno (CZ)

Třída: Mezitřída, Rozhodčí: Marielle Tresoor (NL), Výsledek: Exc.3

24.9.2022

Klubová výstava ČKRR Brno (CZ)

Třída: Mezitřída, Rozhodčí: Hodge Kim G. (FIN), Výsledek: Exc.3

10.9. 2022

Národní výstava psů (CAC) Gliwice (PL)

Třída: Mezitřída, Rozhodčí: Wojciech Burski (PL), Výsledek: Exc.1, CAC

3.9.2022

Národní výstava psů Floracanis Olomouc (CZ)

Třída: Mezitřída, Rozhodčí: MVDr. Bojan Matakovič (HR), Výsledek: Exc.1, CAC

28.8. 2022

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Rybnik (PL)

Třída: Mezitřída, Rozhodčí: Alekander Skrzynski (PL), Výsledek: Exc.2, res. CAC

14.8.2022

Národní výstava psů (CAC) Gorlice (PL)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Anna Rajs (PL), Exc.1, JCAC, JBOB, BOB

24.7.2022

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Czestochowe (PL)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Viera Staviarska (SK), Výsledek: Exc.1, JCAC, JBOB

2.7. 2022

Mezinárodní výstava psů (CACIB) Wisla (PL)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL), Výsledek: Exc. 1

19.6. 2022

Oblastní výstava Náměšť na Hané (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Hana Ahrens, Výsledek: Exc. 2

18.6. 2022

Klubová výstava ČKRR Praha (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Kuralt Snežana (SLO), Výsledek: Excellent 

7.5. 2022

Krajská výstava psů Florinka Olomour (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Leoš Jančík (CZ), Výsledek: Exc.1, Výtěz třídy

10.4. 2022

Národní výstava ČMKU Brno (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ), Výsledek: Exc.4

27.3.2022

Oblastní výstava psů Kelč (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Andersen Per Kristian (NOR), Výsledek: Exc.2

6.2.2022

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB BRNO 2022

Třída: Mladých, Rozhodčí: Věra Dvořáková (CZ), Výsledek: Exc.2

5.2.2022

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB BRNO 2022

Třída: Mladých, Rozhodčí: Josef Jursa (CZ), Výsledek: Exc.2

8.1.2022
Národní výstava psů ČMKU XVII. BRNO (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ), Výsledek: Exc.4

28.10.2021

Krajská Helloween výstava psů Kelč (CZ)

Třída: Mladých, Rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ), Výsledek: Exc.2

2.10.2021

Klubová výstava ČKRR Praha (CZ)

Třída: Dorost, Rozhodčí: Hana Pánkova (CZ), Výsledek: Exc.4

1.10.2021

Klubová výstava ČKRR Praha (CZ)

Třída: Štěňat, Rozhodčí: Šarka Štusáková (CZ), Výsledek: Exc.2

4.9.2021

Národní výstava psů Floracanis Olomouc (CZ)

Třída: Štěňat, Rozhodčí: MVDr František Šimek, Výsledek: Exc.1

bottom of page